Sprzedaż Pozostałe (Tereny), C.A.Rosetti, Tulcea, Rumunia, C.A. Rosetti, Tulcea, Romania, Europa

Sprzedaż - Cod. 39229

  • Typologia: Pozostałe (Tereny)
  • Obszar: 68.38 m²
  • Liczba pokoi: 10
  • Piętro: 1

Firma posiadająca 736 ha (1,819 akrów) stawów rybnych w umowie koncesyjnej na 45 lat (2007-2052), położona w niezwykłej delcie Dunaju, która wpada do Morza Czarnego, położona w południowo-wschodniej Europie w Rumunii, o doskonałym potencjale turystycznym, ale także rybołówstwa i rolnictwo, szukając inwestora, dewelopera lub wspólnika.
Oferujemy również 10% prowizji, jeśli polecisz potencjalnego nabywcę.
Nasza firma posiada: umowę majątkową obejmującą środki trwałe, takie jak budowa zapór wodnych o szerokości 10-20 mi długości 13 km, kanały otaczające i wędkowanie surfowe o różnych szerokościach i długości, które z kolei otaczają platformę trzcinową o długości około 650 hektary.
Unikalny projekt turystyczny w Europie polegający na budowie turystycznego kurortu all inclusive z 1000 miejscami noclegowymi w pływających domach umieszczonych bezpośrednio w kanałach rybackich i nawigacyjnych byłby naszą propozycją dla inwestora.
Wyposażając całą infrastrukturę usług dla turystów, organizatorzy wycieczek promujący międzynarodową ofertę turystyczną, promujący za pośrednictwem dużych biur podróży doprowadzą do obłożenia nawet 6 miesięcy w całym sezonie, a duża liczba zadowolonych turystów zapewni szybki zwrot inwestycji.
Wraz z projektem turystycznym może rozwijać jednocześnie gałęzie akwakultury i rolnictwa. Zwiększenie liczby młodych ryb, wzrost rzadkich gatunków żab, pijawek i roślin przemysłowych może sprawić, że roczne przychody sięgną ponad 10 milionów euro.
Sprzedajemy spółkę, która jest właścicielem koncesji i własności gruntu za połowę wyceny aktywów z powodu braku funduszy i doświadczenia w turystyce.
M.

ZAREJESTROWANE WIZYTY DLA to ogłoszenie

Wizyty z podziałem według kraju pochodzenia

Zmiana przedziału dat

Zapytanie o tę nieruchomość


REALIGRO FREE ADVERT
Chciałbym otrzymywać uaktualnienia podobnych ofert
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Anuluj
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB